Minecraft

Minecraft

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
186 kez indirildi

Puanlama

12345
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Minecraft, Windows için Strateji Oyunu. En popüler strateji oyunlarından biri olan Minecraft oyununun son versiyonunu bu sayfa üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Sayesinde kendinize bir dünya kurabileceksiniz. Bu oyun ile verilen blog sayesinde dilediğiniz her şeyi inşa edebileceksiniz. Hayal dünyanızda olan birçok şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bir strateji oyunudur. Dünyaca çok fazla tercih edilmektedir. Aklınıza gelen her şeyi inşa ederek başlayabilirsiniz. Oyun sırasında kendi hayalinizi kurarken hayatta kalmak da çok önemlidir.

Gönlünüzce istediğiniz her şeyi inşa edeceksiniz. Şimdi beklemeden hemen indirebilirsiniz. Bu program ile dilediğiniz şeyleri yapacaksınız. Ücretli bir oyundur. Kurulum yaptıktan hemen sonra üye olmalısınız. Stratejinizi geliştirmek sizin ellerinizde olacaktır. Oynarken eğlenen eğlenirken gelişebilen bir oyundur. Birçok kişi tercih etmektedir.

Minecraft sayesinde stratejiniz gelişecektir. Beyin fonksiyonlarını daha çok çalıştıracaksınız. Sürekli aklınızı kullanarak inşa etmiş olduğunuz şeyi kontrol altında tutma çabasına gireceksiniz. Bu oyun ile kendi stratejiniz sayesinde düşmanlar ve dostlar kazanacaksınız. Bir oyundan çok daha fazlasını bulabileceksiniz.

Gerçek hayatta yapmak istediğiniz bir şeyi bir oyun ile gerçekleştireceksiniz. Oyun oynamanın tadını çıkartacaksınız.

186 kez indirildi

Minecraft Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Sanırım dünya genelinde en popüler oyunların ilk beşine çok rahat girer!