MORTAL KOMBAT X v 1.11.1 Android Para Hile MOD APK

MORTAL KOMBAT X v 1.11.1 Android Para Hile MOD APK

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
  Android indir
23 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

MORTAL KOMBAT X v 1.11.1 Android Para Hile MOD APK

MORTAL KOMBAT X v 1.11.1 Android Para Hile MOD APK oyuncuların sıkça merak ettiği konulardan biridir.  Güncel sürüm için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Mortal Kombat X V 1.11.1 Android Para Hile Mod Apk Nedir

MORTAL KOMBAT X v 1.11.1 Android para hile MOD APK  bu oyunu sevenlerin merak ettiği konulardan biri ve gereksinim olarak da görülebiliyor.  Dövüş tarzı dendiğinde akla gelen bu oyun,  birçok platformda popüler şekilde görülüyor. Oyuncuların bu kadar sık oynamasından da anlaşılacağı üzere  mükemmel bir dövüş oyunu ve  kontrolü sağlanan 3 karakterle,rakiplerinizi öldüresiye kadar döverek savaşı kazanıyorsunuz. Ancak oyun içerisinde genel zorluklardan dolayı MOD APK ya da diğer bir ifadeyle sınırsız souls hileli, sınırsız para hileli, ayrıca sınırsız coins hileli karakterlerin kullanıma açık olduğu bir oyun sunuluyor. Bu şekilde Mortal Kombat  X  oyunu içerisinde  dilediğiniz karakteri seçme ve dilediğiniz gibi geliştirerek savaş alanında yenilmez takımlar kurmanız mümkün hale geliyor.  Savaş oyunlarından vazgeçemeyenlerdenseniz, bu oyun size durmadan savaş ortamı ve bolca kanlı sahneler göstermesi ile bekleneni veriyor.

Yeni Sürüme Eklenenler

Mortal Kombat X v1.11.0 sürümünde yenilikleri görmek mümkün. Yeni savaş modu nedeniyle oyunlardan daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Sub-Zero, Sonya, Kitana, Scorpion, Johnny Cage ve daha birçoğunu oyunda görmek mümkün. Bu yeni sürüm özelliklerinde grafik özellikleri ve ses kalitesi de son derece iyi. Ayrıca konteollerin tek parmakla sağlanması da ayrıca bir artı. Oyun, Google Play Store üzerinden iki milyondan daha fazla indirilmiş durumda.

Kurulum Nasıl Oluyor

Kurulum açısından bir uyarı olması için Google Play Store üzerinden indirmeye başlanması sonrasında birkaç mb inmesi ile iptal yapmak gerekiyor. Bunun da nedeni oyunun açılmama ve lisans hatası verme durumu. Bunun dışında şu ayrıntılar önemli:

  • “MORTAL KOMBAT X V1.11.0 SD DATA DOSYALARI” bölümü üzerinden cihaza uygun olan SD DATA dosyası indirilir ve rar içinden çıkarılır.
  • “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atılır. “obb” klasörünün sizin tarafınızdan hazırlanması gerekir.
  • Ciazınıza uygun olan APK dosyasını indirip kurma aşaması yapılır. Oyuna giriş yapılır. “MORTAL KOMBAT X V1.11.0 MOD APK DOSYALARI” bölümü üzerinden buna giriş olması gerekir. Mortal Kombat X para hile apk  için oyuna girilmesi sonrasında  para miktaına bakmak yeterli olacaktır.
23 kez indirildi