mp3DirectCut

mp3DirectCut

İndir mp3DirectCut, Windows için MP3 Kesme ve Düzenleme Programı. MP3 dosyaları üzerinde kolayca kesme, düzenleme ve silme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Mevcut MP3 dosyalarınız da yapmayı amaçladığınız tüm kopyalama, ses ayarı düzenleme, kesme gibi işlemler başta olmak üzere gerçekleştireceğiniz amaç olmaktan çıkarak gerçek olmayı başarmıştır. İngilizce lisan destekli olan ve Windows destekli olan bu program tam sürümdür ve ilk kullanımı ve indirilme süreci dahil ücretsizdir.

mp3DirectCut programı ile yapacağınız kesme, düzenleme gibi tüm işlemler gerçekleşirken kalitesinden ve orijinalliğinden ödün vermez. Bu sebebe bağlı olarak da tercih edilme potansiyeli diğer düzenleme programlarına oranla daha yüksektir.

Peki ama yapılan tüm işlemlerin ve düzenlemelerin sonrasında bu ses dosyasının kalitesi nasıl aynı kalabiliyor diye merak edenler için şöyle bir açıklama getirelim. Program sizlerin yapmaya karar verdiği ve komutu programa yolladığı uygulama her ne olursa olsun ses kodlamasına dokunmaz. Doğal olarak ses kodlaması hiçbir dış etkene maruz kalmayan ses dosyanız aynı kalitede çalışmaya ve oynatılmaya devam eder.

Ayrıca en sevilen özelliğine değinmek gerekirse ses kaydı. Programın iç menü özelliklerinde yer alan ses kaydetme özelliği ile oynatılan bütün sesli kaynaklardan kayıt alabilirsiniz. Bu kayıtlar sayesinde kendi arzu ettiğiniz MP3 dosyasını elde etmiş olursunuz.

Tüm bu doya düzenleme işlemleriniz gerçekleşirken sizlere sunulan en büyük imkân hızdır. Ayrıca programın ara yüzü oldukça kolay kullanımlı ve sade görünümlüdür. Mp3 dosyası oluşturmak için zamanını bekleme ve erteleme durumunuz söz konusu olmadan arzu ettiğiniz anda mp3 dosyası oluşturabilirsiniz.

İndir

12345 (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum yapın