music2pc

music2pc

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu2.7 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Hemen indir (2.7 MB)
  32 Bit İndir
328 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir music2pc, Windows için Müzik Arama ve İndirme Programı. Milyonlarca müzik arasından arama yaparak hem dinleyebileceğiniz, hemde bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Bilgisayarlarımız ve özelliklede internet son dönemlerin en eğlenceli dünyasıdır. Aranan her şeyin fazlasıyla bulunması her geçen gün gördüğü rağbeti arttırır. Son dönemde müzikler dahi internet üzerinde dinlenmektedir.

Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere alternatif dil seçenekleri ile kullanıcılarının en gözde müzik indirme programı music2pc olmuştur. Ayrıca bu kolay uygulama doğrultusunda bilgisayarınıza indirmeyi başardığınız tüm şarkıları; diğer bir taşınabilir cihaza da aktarma şansınız bulunmaktadır. Bu sayede arzu ettiğiniz tüm şarkılar daima ulaşabileceğiniz bir hale gelecektir.

İnternete bağlanılabilecek pozisyon olduğu sürece internete bağlanabildiğiniz takdirde; işleme başlayabilirsiniz demektir. İnternet üzerinde başta mp3 kategorisindeki şarkılar olmak üzere birçok şarkıyı indirmenizi sağlar.

Şarkı kapasitesi diğer müzik indirme programlarına kıyasla daha fazla olan musiz2pc programında bulunan tüm şarkılar, en hızlı şekilde ve tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Beğendiğiniz veya bulmayı arzu ettiğiniz şarkının net ismini tam olarak bilmiyorsanız bile bildiğiniz şarkıcı veya şarkı sözünü dahi girerek arama yapabilme şansınız bulunmaktadır.

Karşınıza yaptığınız aramaya istinaden birçok farklı seçenek çıkacaktır. Sizlerde bu seçeneklerin içerisinden arzu ettiğinizi seçip en kaliteli, en hızlı şekilde bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diğer benzer programlarda bulunan şarkı arama kısıtlaması, farklı amaçlarda yapılan ticari reklam bulunmaması en tercih edilir programlardan biri olmasını sağlamıştır.

Music2pc müzik indirme programı sayesinde tüm müzik severler programda bulunan milyonlarca şarkıya en kaliteli ses netliği ile ulaşabilirler.

328 kez indirildi