Norton AntiVirus

Norton AntiVirus

LisansDeneme
Dil
Dosya Boyutu1 MB
ÜreticiSymantec Corporation
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
151 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Norton AntiVirus, Windows için Virüs Temizleyici Program. Sisteminize bulaşmış olan zararlı yazılım ve virüsleri kolayca temizleyebilen ve bilgisayarınızın güvenliğini aktif olarak sağlayabilen antivirüs programıdır.

Hayatımızda ciddi boyutta yer eden ve hemen her işimize dahil olan bilgisayarlarımız ve içlerinde bulunan tüm belgeler, yazılımlar programlar ve yazılı görsel tüm kaynaklar bizler için önem teşkil etmektedir. Norton internet kullanımı esnasında karşılaşabileceğiniz virüslere karşı korur.

Ayrıca söz konusu olabilecek her nevi casus yazılıma tedbirini en başta sağlayarak hızınızın yavaşlamasına olanak tanımaz. Tam sürümünü indirmeden dahi sizi ileri derecede bir koruma performansı ile tanıştırır. Yavaşlama kaynaklı oyun ve eylem durdurması sorununu ortadan kaldırır.

Norton AntiVirus yalnızca bilgisayarınızın belleğini koruma görevi üstlenmez, birçok programda olmayan tarayıcı koruma faaliyeti de bulunmaktadır. Yani bu program tarayıcınız çevrimiçi olan tehdit unsurlarını yüklerken, zarara uğramasına mahal vermeden işlemi durdurur.

Herhangi bir tehdit unsurunu ağ bağlantılarınızda gezinirken farkına varır ve ortadan kaldırır. Özel veri tabanı sistemi sayesinde adını taşıdığı tüm Norton sistemli programları indirmenize ve kurulumunu yapmanıza izin verir. Davranış tespiti ve koruması adı verilen özelliği sayesinde söz konusu olan ve bilgisayarınızı tehdit altına alan tüm unsurları tespit eder.

Bilgisayarınız adeta gözetim altındadır. Norton sayesinde indirmek istediğiniz tüm dosyalar öncelikli olarak incelenir ve taramadan geçirilir. Bilgisayar için herhangi bir tehdit içerip içermediğine bakılır. Birçoğumuzun mağduru olduğu casus yazılımların hemen birçoğunu önler. Ağları birbirileri ile doğru olarak eşleştirir ve yazılımın kök korumasını sağlar.

151 kez indirildi