Online Kafa Topu v19.8 Android APK indir

Online Kafa Topu v19.8 Android APK indir

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu78.09 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir (78.09 MB)
  Android indir
64 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Online Kafa Topu v19.8 Android APK indir

Online Kafa Topu adı verilen oyun İzmo Bilişim tarafından yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan Android özellikle cihazlar için tasarlanmış olan oldukça keyifli ve eğlenceli olan bir futbol oyunudur. Head Ball olarak bilinen ve oldukça popüler olan oyun her geçen gün popülaritesini daha da arttırarak çığ gibi büyüyen bir sayıda kullanıcı tarafından indirilerek oynanmaktadır. Oyunu indirip oynayan kişilerin sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır.

 

Online Kafa Topu

Izmo Bilişim tarafından android cihazlar için tasarlanmış olan online kafa topu adlı oyunu indirdikten sonra oyuna Giriş yaparak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Dünyanın en ünlü futbolcuların oyun içinde seçerek birbirinden keyifli ve eğlenceli kıran kırana harika maçlar yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü futbolcular arasında istediğiniz futbolcuyu seçerek yönlendirme yaparak gol atmak ve rakibi yenmeye yönelik olan oyun akıcı bir özelliğe sahip olup sizi Oyunun içine çekiyor. Oyun içerisinde kazandığınız maçları sonucu para kazandıktan sonra kazandığınız paralar ile oyun içerisindeki öğeleri alabilirsiniz. Oyun içerisinde satın aldığınız öğeler ile kendinize özel bir stil oluşturarak oyunu kendiniz için daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Oldukça keyifli ve eğlenceli olan bu popüler oyunu oynayabilmeniz için indirmeniz gereken dosyayı Online Kafa Topu v19.8 Android APK indir olarak indirdikten sonra sizde bu keyifli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve kıyasıya rekabetin olduğu mücadelelere sahne olan online kafa topu oyunu Head Ball adıyla da bilinmektedir. Maç kazanarak para kazanılan bu oyun aynı zamanda çeşitli ödeme yöntemleri ile ödeme yaparak oyun içi öğeleri satın alma imkânını da kullanıcılarına sağlamaktadır. Görsel açıdan da oldukça iyi ve kaliteli olan online kafa topu oyunu kullanıcılarının oyun oynarken her zaman zevk almalarını ve gerçek bir hissiyat duymalarını sağlamak için belli aralıklarla yayınladığı güncellemeler ile oyunun her zaman popüler olarak kalmasını sağlıyor. Siz de bu oyunu merak ediyorsanız ve bu oyunu oynayarak keyifli vakit geçirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden oyunu indirmenizi ve bir an önce oynamaya başlamanızı Şiddetle tavsiye ediyoruz.

64 kez indirildi