Point Blank

Point Blank

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
361 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Point Blank, Windows için Online Savaş Oyunu. İki takım ile online olarak oynayabileceğiniz bu savaş oyununda amacınız karşı tarafın en kısa sürede yok etmek.

Günümüzde oynanan online oyunları biliyorsunuzdur. Tüm oyunlardan apayrı bir dünya içermekle birlikte oynayanları kendi dünyasına çekmektedir. Basit üyeliklerle hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Eğitici oyunlardan tutun savaş oyunlarına kadar birçok online oyun bulunmaktadır. Bunlardan biriside Point Blank’tır. Birçok yönü ile çok kişiyi etkileyebilecek bir oyundur.

İlk olarak bu oyunu bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Bu aşamadan sonrada oyuna üye olmanız gerekiyor. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun tamamen Türkçe’dir. Cf’ye göre daha fazla efektleri bulunmaktadır. Bu oyun rütbe sistemine dayalıdır. Oyuna askeri öğrenci olarak başlarsınız.

Daha sonra ise eğitim alanında tecrübe kazanmanız gerekmektedir. Tecrübe kazandıktan sonra er olarak çatışmalara girebilmektesiniz. Zaman geçtikçe Genel Kurmay Başkanlığına dahi yükselebilmektesiniz. Point Blank’ta çantanızda birden fazla silah taşıyabilmektesiniz. Oyun sırasında dilediğiniz zaman silahınızı değiştirebilrsiniz. Ayrıca bu oyunda özel yapım aksesuarlarda kullanabilmektesiniz.

Görüntü, ses ve düzen gibi birçok yönden sizi etkileyebilecek bu oyun üzerinizde büyük bir etki yaratabilmektedir. Oyunu oynarken sanki o anı yaşıyormuş gibi bir hava katmaktadır. Point Blank, tamamen Türkçe olmasıyla bir adım önde sayılabilmektedir. Bu özellikleriyle çok oyuncu kazanmış durumdadır.

Çatışma türü oyunlara tutkulu insanlar bu oyundan kendini alamamakla birlikte çok iyi vakit geçirmektedirler. Kurulumu ve üyeliği çok basittir. Birde kendinizi oyuna verdikten sonra ona bağlanacak ve azimli bir şekilde oyunda yükselebileceksiniz.

361 kez indirildi