PowerPoint Viewer

PowerPoint Viewer

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
300 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir PowerPoint Viewer, Windows için Slayt Görüntüleme Programı. PowerPoint ile hazırlanmış olan slayt ve sunumları görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

PowerPoint Microsoft’un piyasaya sürdüğü en sevilen programlar arasında yer almaktadır. Dünyanın her yerinde kullanılan bu sunum programı ile birbirinden farklı projelere imza atabilirsiniz. İster önemli bir toplantınız için isterse okul ödeviniz için olsun en değerli üründür.

Birbirinden farklı şablonları ile kendi tarzınızı projelerinize yansıtabilirsiniz. Dilediğiniz yazı karakteri ve efekt ile sunumunuzu etkili hale getirebilirsiniz. Fotoğraf veya resim ekleme şansına da sahipsiniz. İşte PowerPoint yani PPT formatında hazırladığınız bu sunumları görüntüleyebilmek için ihtiyacınız olan programdır. PPT formatında hazırlanmış olan katalog, kitap, sağlıktan eğitime farklı konularda bilgi içeren sunumları inceleyebileceksiniz.

Oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Download ederek hemen kullanmaya ve sunumlarınızı görüntülemeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz slayt olarak sunuları izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesi itibarı ile de iyi bir hizmet sunan Viewer, adeta projelerinizi destekleyecek kalitede bir izlenim sunmaktadır.

Microsoft’un geliştirmiş olduğu bu harika yazılım sayesinde bilgisayarın ve internetin bulunduğu her alanda sunum yapmak veya kitap okumak mümkün olacaktır. PPT dosyalarını en iyi şekilde sunabilmek adına PowerPoint Viewer vazgeçilmez yardımcınız olacaktır.

300 kez indirildi

PowerPoint Viewer Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Sunum dosyalarınızı görüntülemek için kullanabileceğiniz güzel bir araç!