Real Boxing Sınırsız Para Hileli Apk

Real Boxing Sınırsız Para Hileli Apk

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
99 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Real Boxing Sınırsız Para Hileli Apk

Boks oyunu arayanlar için Real Boxing oyunu eşsiz bir oyundur. Boks sporu içerisinde yer alan hemen hemen bütün hareketler profesyonel bir şekilde bu oyunun içerisine yerleştirilmiş durumdadır. Dolayısıyla oynarken sizler de kendinizi boks yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bunun yanı sıra oyun içerisinde yer alan grafikler ve ses efektleri de oyunun deneyimini artıracak önemli hususlar arasındadır.

Oyun Modları

Oyun içerisinde 4 farklı modun bulunduğunu ifade edebiliriz. Bunlardan birincisi tek karşılaşmayı içeren hızlı moddur. Bu mod içerisinde rakibinizi seçerek direkt olarak ringe çıkabilirsiniz. İkinci modda ise kendinize bir boksör belirledikten sonra kariyer yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu sayede kendinizi profesyonel bir boksör yerine koyma imkanı da elde etmiş olacaksınız.

Üçüncü mod ise multiplayer ya da online olarak adlandırılabilecek bir moddur. Bu mod içerisinde karşınıza gerçek bir rakip alarak boks maçına çıkabilirsiniz. Özellikle beraber bulunduğunuz arkadaşlarınız ile oynamasının çok zevkli olacağını ifade edebiliriz. Son modu ise antrenman modu olarak değerlendirebiliriz. Bu sayede kendinizi geliştirme imkanı elde edebilir ve daha sonra da maçlara çıkabilirsiniz.

Görüntü Kalitesi

Real Boxing oyunu görüntü kalitesi ile göz doldurmaktadır. Bu kapsamda her bir boks hareketini detayları ile birlikte görebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra yumruk vururken ve vurduktan sonra çıkan sesler de sizi bir müsabakanın içerisine adeta sokacaktır. Dolayısıyla büyük bir heyecanla oyunu oynamanız mümkün olacaktır.

Oyun Hilesi

Oyun içerisinde farklı seviyeler bulunmaktadır. Seviyeleri atladıkça oyun daha eğlenceli bir hal almaktadır. Bu kapsamda oynadığınız alanlar değişmekte ve daha güçlü karakterler ile dövüşmeniz mümkün olmaktadır. Özellikle online dövüşlerde arkadaşlarınızı yenebilmeniz için bu özellik son derece önem arz etmektedir.

Sizler de Real Boxing Sınırsız Para Hileli Apk indirmeniz durumunda en gelişmiş özellikler ile oyuna devam edebilirsiniz. Bu sayede paraya da ihtiyacınız olmayacaktır. Bu sebeple bir hayli avantajlı olacağınızı ifade etmek isteriz. Özellikle online oyunlarda bunun etkilerini daha iyi bir şekilde görebilecek ve rakiplerinize karşı çok daha büyük üstünlükler kurabileceksiniz.

99 kez indirildi