Real Driving 3D

Real Driving 3D

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu51.11MB
ÜreticiOvilex
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir (51.11MB)
  Android indir
41 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Real Driving 3D

Araç sürmeyi en üst düzeyde deneyimlemek isteyenler için Real Driving 3D oyunu birebirdir. Zira oyun grafik tasarımları ve sesleri ile gerçeği aratmayan bir tasarıma kavuşturulmuştur. Araç tutkunları için oyunun kurgusu ve teknik özellikleri hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

Oyunun Kurgusu

Oyun içerisinde sizlere verilen görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Bu görevleri tamamladıkça puan toplayacak ve bu puanları da son model araçları almak için kullanabileceksiniz. Ne kadar çok puan toplarsanız o kadar iyi araçlar satın almanız mümkün olacaktır. Araçlarınızın kalitesi yükseldikçe oyundaki görevleri tamamlamanız da o kadar kolaylaşacaktır.

Ayrıca oyuna Facebook ile giriş yapmanız durumunda oyun size Mercedes bir araç vermektedir. Normal giriş yapmanız durumunda ise daha düşük modelli bir araç ile başlayacağınızı da ifade etmemiz gerekir. Oyun içerisinde şerit değiştirirken ya da dönerken sinyal vermeniz durumunda da puan toplamanız mümkün olacaktır. Böylelikle yeni araç için gerekli paraları da elde etmiş olacaksınız. Ayrıca oyunda polis tarafından kovalanmanız da söz konusu olabilmektedir. Bu yönüyle de macera içeren bir oyun olduğunu ifade edebiliriz.

Araç Sürüş Keyfi

Real Driving 3D oyunu mükemmel bir araç sürüş keyfi sunmaktadır. Gerek aracın içerisinden gerekse de dışından aracı sürebilirsiniz. Ancak araç içerisinde yer almanız durumunda çok daha gerçekçi bir sürüş sizi beklemektedir. Örneğin cam sileceklerinin çalışıyor olması, dikiz aynalarının kullanılabilmesi, hız göstergelerinin çalışması, farınızı yaktığınızda araç içerisindeki göstergelerin de ışıklarının yanması gibi birçok detay unutulmadan tasarlanmıştır.

Oyun içerisinde ayrıca aracı tamir ettirme gibi özellikler de vardır. Zira görevler sırasında bir yerlere çarpmanız ya da kaza yapmanız durumunda hasarları giderebilmeniz mümkündür. Ancak çok fazla çarpmanız durumunda oyunun kendiliğinden sonlanacağını da ifade etmemiz gerekir. İşte bu sebeple dikkatli bir şekilde oynamalısınız.

İsterseniz oyunda serbest sürüş de gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda yarışlara girmeden sadece araç sürmek için oyun oynayabilirsiniz. Real Driving 3D apk indir seçeneği ile sizler de oyunu indirebilir ve ardından da direkt olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Görsellerinin ve ses efektlerinin bir hayli gerçekçi olması sayesinde sizler de büyük keyif alacaksınız.

41 kez indirildi