Real Steel HD V 1.34.2 Hileli Apk

Real Steel HD V 1.34.2 Hileli Apk

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
75 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Real Steel HD V 1.34.2 Hileli Apk

Dövüş oyunu sevenler için ideal olan Real Stell HD sürümü ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Oyundaki çok sayıdaki karakter, gelişmiş dövüş teknikleri ve bol aksiyon sayesinde eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız. Ücretsiz olan bu oyunu herkes severek oynayacaktır.

Teknik Özellikler

3D deneyimi sunan Real Steel karakteri sayesinde oyunda görsel bir şölen de sizi bekliyor. Kısa zamanda oldukça popüler bir oyun olmasını sağlayan da oyunun kalitesidir. Android cihazlarda indirerek oynayabileceğiniz bu oyun mobil olarak oldukça zevk veren bir oyundur.

Oyunda pek çok karakter bulunmaktadır. Her karakterin de kendisine özgü yetenekleri mevcuttur. Bu sayede kısa sürede oyundan sıkılmak yerine her geçen gün yeni şeyler keşfedeceksiniz. İstediğiniz karakteri seçerek her seferinde farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Real Steel Oyunları

Real Steel tek bir oyun değildir. Real Steel Champions ve Real Steel World Robot Boxing oyunları da oldukça popülerdir. Bunların hepsi aynı oyunun devam versiyonlarıdır. Eğer oyunu beğendiyseniz bu oyunları da denemelisiniz.

Tüm bu oyunların çıkış noktası aslında bir sinema filmidir. Real Steel isimli eski bir film bu oyunlara ilham olmuştur. Bu film Transformers ve Rocky karışımı bir macera sunmaktadır. Robotların savaştığı bir dünyada kazanan olmaya çalışılan bir filmdir. Bunun için de en güçlü robotlara sahip olmanız gerekir.

İşte bu filmdeki macera adeta oyunda devam etmektedir. Oyunda amacınız en güçlü robotu oluşturmaktır. Bunu sağlamak için de en kaliteli ve güçlü parçaları toplamanız gerekir. Parçaları kazanmak için savaşa girmeli ve galibiyetle ayrılmalısınız. İşte filmdeki macera oyunda da oldukça etkileyici bir şekilde devam ediyor.

Apk İndir

Eğer robot dövüşü oyunları seven biriyseniz siz de bu oyunu denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu Real Steel HD V 1.34.2 Hileli Apk indirerek oynamaya devam edebilirsiniz. Sınırlamalardan uzak bir şekilde oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Hileli apk sayesinde robotunuzu geliştirmek için uygulama içi satın almalara ihtiyacınız yoktur. Hiç para harcamadan kısa sürede robotlarınızı geliştirmeniz mümkündür. Böylece oyunda hızlı bir yükseliş yakalayabileceksiniz.

75 kez indirildi