Recuva

Recuva

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
178 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Recuva, Windows için Ücretsiz Dosya Kurtarma Programı. Geri dönüşüm kutusundan dahi silmiş olduğunu dosyalarınızı geri getirmek kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Oldukça yararlı bir yazılım olan Recuva sizlere kaybolan, silinen bilgilerinizi geri getirmeyi sunuyor. Bu program, bilgisayarınızda hard diskinizde daha önce silmiş olduğunuz her türlü dosyayı geri getiriyor.

Pek çok formatı desteklendiği Recuva ile; fotoğraflar (jpg, gif, jpeg…), videolar (mp4, avi, 3gp…), ses dosyaları (mp3…) ve daha bir çok dosya türü, kullanılabilir bir şekilde geri getirilebilir. Bu sayede yanlışlıkla sildiğiniz pek çok dosyayı geri getirebilir, yeniden kullanabilirsiniz.

Recuva dosyalarınızı geri getirmenin yanı sıra; silinmekten dolayı kısmen zarar görmüş dosyaları da onarıcı bir özelliğe sahiptir. Dosyalarınız silinme ve zaman aşımına bağlı olarak zarar görebilmektedirler. Buna bağlı olarak zarar gören dosyaların yeniden geriye getirilip, kullanışlı bir hale dönüştürülmesi biraz zordur. Bu nedenle söz konusu dosyaların parçalarını toplar ve onarıcı işlevselliği sayesinde her ne kadar eski ve kullanışsız bir dosya olsa da geri getirebilmektedir.

Sadece onarma özelliği değil, bununla birlikte pek çok özelliği içeren bu yazılım, sık sık güncelleştiriliyor ve verilerin en sağlam bir şekilde tekrar geri getirip kullanıma sunulması için zamanla daha pek çok özelliği sağlıyor.

Recuva tüm bu özellikleri ile birlikte tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıma olarak sunulmaktadır. Bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirip ve tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu program; silinen her türlü verilerinizi geri getirmekte oldukça başarılı bir işleve sahip.

178 kez indirildi

Recuva Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Yanlışlıkla sildiğiniz dosyalar için artık üzülmeyin. Geri dönüşüm kutusundan silmiş olsanız bile geri getirmek mümkün!