Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu6.9 MB
ÜreticiVS Revo Group
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
128 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Revo Uninstaller, Windows için Silinmeyen Programları Silme Programı. Kaldırmak istediğiniz ancak tüm denemelere rağmen silemediğiniz programları bilgisayarınızdan kaldırmak için kullanabileceğiniz bir programdır.

Bilgisayar programlarının çokluğu ve her geçen gün bu programlar yenisin eklenmesi ile kullanıcılarda devamlı suretle indirdiği programları indirip kaldırmaktadır. Aslında hiçbir program geride iz bırakmadan hard diskten silinmez. Birçok gereksiz artık bırakarak bilgisayarda yer işgal eder. Revo Uninstaller tam da burada imdada yetişir.

Revo Uninstaller istenmeyen programları ve izlemeye yarayan izleri temizleyerek kullanıcıya artı bir avantaj sağlar. Windows denetim masası program kaldırma-yükleme işlemiyle yapılamayan tüm programları temizleme özelliği vardır. Bu program basit arayüz Türkçe dil desteği gibi konularda üstün başarı sağlamıştır.

Avcı modu’nun etkin hale getirilmesi ile normal çalışma anında sistemi de tarama faaliyetini sürdürür. Toplamda 2.5 MB büyüklüğünde bir program olmasına rağmen çok başarılı ücretsiz bir Windows aracıdır. Ücretsiz program listesinde üst basamaklar arasında yer alır.

İnternet gezinti artıklarını, programların gizlice bilgisayara yerleştirdiği komutları bir bir temizlemektedir. İnternette yapılan arama geçmişini temizleyerek bilgisayarın temiz kalmasını sağlar. Program dilleri arasında Türkçe dil desteği veren sayılı programlardan biridir. Her bilgisayarda mutlak suretle bulunması gereken gadget programlardan biridir.

Revo Uninstaller tüm dünyada milyonlarca indirmesi yapılan başarılı bir programdır. Ayrıntılı kaldırma işlem sunan program özellikleri ile istenilen seviyede kontrol sağlamaktadır.

Bazı kötü niyetli ve hatalı yüklenen programları kendini kilitleyebilmektedir. Bu gibi sorunla birkaç işlemle halledilmiş olur. Hem ücretsiz oluşu hem de işlevsel bir programdır.

128 kez indirildi

Revo Uninstaller Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Silinmeme konusunda inat eden bazı programların en büyük düşmanı!