Safari

Safari

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu36.7 MB
ÜreticiApple Inc.
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Hemen indir (36.7 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
132 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Safari, Windows için Apple İnternet Tarayıcısı. Sade ve basit arayüzü ile internette kolayca sörf yapabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.

Ara yüzü sade programlar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen programların arasındadırlar. Çünkü kişiler en rahat ve özgüvenli halleri ile internette gönüllerince hizmet alabiliyorlar.

Safari programı sayesinde internette dolaşmakta olduğunuz zaman zarfı içerisinde kendinizi yoğun bir koruma kalkanında hissedebilir bu huzurla internet kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üreticiliğini Apple’ın yaptığı program Windows7 başta olmak üzere Vista ve Windows XP işletim sistemlerini dört dörtlük desteklemektedir.

Basit ve oldukça modern ara yüzü ilk tercih sebebidir. Ayrıca menü içerisinde sık kullanılanlar butonunun oluşu da ekstra bir kolaylık sağlamaktadır. Birçok internet sitesinde karşımıza çıkan ve mağduriyet yaratan pop-up sorununu engelleyerek daha rahat bir kullanım imkânı oluşturmaktadır.

Uyumlu RSS desteği diğer programları geride bırakan bir nitelik olmuştur. Bu programda söz konusu olan en farklı özellik otomatik form doldurma imkânıdır. Özellikle online olarak sürekli form doldurma faaliyeti olanların tercih ettiği ilk program olmayı başarmıştır. Metin boşluklarında buluna her türlü yazıları yeniden boyutlandırabilirsiniz üstelik yazı tipi ve yazı karakteri ne olursa olsun.

Safari kendi çeşitlerinin bile en iyisi olmuştur. Tüm eksiklikleri giderilmiş, güvenlik seçenekleri geliştirilmiştir. Çoğu internet kullanıcılarının bile henüz bilgisine erişemediği HTML üzerinden çevrimdışı çalışma desteği alan program, birçok sitenin, birçok uygulamanın ve birçok programın geçişini tamamlayamadığı Acid 3 testinden üstün başarı notu ile geçmeyi başarmıştır.

132 kez indirildi