Sandboxie

Sandboxie

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu8.6 MB
ÜreticiSandboxie
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
137 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Sandboxie, Windows için Sanal Disk Oluşturma Programı. İşletim sistemi üzerinde sanal alan oluşturarak test etmek istediğiniz işlemleri o alanda yapabilir ve sistem güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

En basit anlamıyla bir sanal disk oluşturma programı olan Sandboxie, program üzerinde çalışan, yeni program deneyenlerin oldukça yardımcısı olmaktadır. Windows sistemi üzerinde çok çeşitli programlar deneyip değiştirebilirsiniz.

Tüm bu programların denenip iz bırakmadan silinmesi ile mümkün olmaktadır. Önceden tespit edilen bir klasör sanal disk olarak kullanılmaktadır. Sisteme kurulan programlar sadece okunur ancak, sanal diske yazılır. Böylece istendiği zaman silinmesi mümkündür.

Sisteminize zarar vermeden ve yavaşlatmadan oldukça etkili bir şekilde kullanacağınız Sandboxie ile sanal diskte çalışıldığından geride hiçbir iz kalmayacaktır. Bu anlamda profesyonel uygulamalarda etkin ve güvenli bir yöntem olan zararlı olabilecek her çeşit yazılım, program da bilgisayarınızdan uzak kalacaktır.

Sık sık yeni program deneyip değiştirenler için etkili ve pratik bir yöntem olan Sandboxie, iş ve özel yaşamınızdaki uygulamalarınıza hız ve etkinlik de kazandıracaktır. Bilgisayarınızın alternatif uygulamalara göre yavaşlamasını önleyen, zararlı programların önüne geçen ve dilediğinizde iz bırakmadan silebileceğiniz program uygulamaları ile sizin önemli bir yardımcınız olacaktır.

Çalışma performansınızda hiçbir yavaşlamaya meydan vermeden, tüm internet iletişiminizde tam güvenli bir ortamın sağlanmasını temin eden bu program ile çalışmalarınızda aradığınız güven dolu uygulamaları yakalamanız mümkündür.

Tüm çalışmalarınızda pratiklik, zararlılardan uzak tutacak bir ortam ve geride iz bırakmadan program değiştirme ve silme imkanları ile aradığınız çözüm ortağınızdır.

137 kez indirildi