Swamp Attack V 2.1.5 Android Hile MOD APK

Swamp Attack V 2.1.5 Android Hile MOD APK

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
83 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Swamp Attack V 2.1.5 Android Hile MOD APK

iOS’un ünlü oyunu Swamp Attack artık Android üzerinden de oynanabiliyor. Oyun Android için de oldukça güzel düzenlenmiş ve tadından bir şey kaybetmemiş. Grafik tasarımı son derece başarılı oyunda eğlenceli anlar seni bekliyor.

Oyunun Hikayesi

Swamp Attack aslında bir nişancılık oyunu diyebiliriz. Bataklık kenarında bir klüben bulunuyor ve evini dışarıdan gelen tehlikelere karşı koruman gerek. Timsah, kunduz, pirana, sinek gibi canlılar evine saldırmaya çalışıyor. Sen de kulübenin önünde oturarak onları avlıyorsun.

Ücretsiz olarak oynanan oyunda 78 seviye, 4 epizot ve bir hızlı görev yer alıyor. Evini korumak için silah seçeneklerin de oldukça fazla. Mini bir tabancadan atom bombasına kadar pek çok silaha erişebiliyorsun. Bu silahları oyunda bulunan 15’den fazla vahşi hayvan için kullanmak mümkün.

Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanışı da son derece basittir. Her yaştan ve seviyeden insana hitap ediyor. Ateş etmek istiyorsan ekrana dokunmak yeterli iken patlayıcıları ise ekranı sürükleyip hedefe götürerek kullanıyorsun. Silahlar arasında kolayca geçiş yaparak her hayvana özel bir silah kullanabilirsin. Yeni seviyelere başlarken silahlarını yükseltmende fayda var. Unutma ki yaratıklar gittikçe daha da vahşileşecek. Böylece oyunun zorluk seviyesi de aratacaktır.

Hileli APK

Androidde yer alan bu oyunun yapımcısı Outfit7 stüdyosudur. Benim konuşan Tom’um oyunu ile ünlü olan stüdyo bu oyun ile farklı bir maceraya imza atmıştır. Oyun aksiyona doymak isteyenler için yeterli olmasa da eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için idealdir.

Oyunda yeni silahlar almak için para veya puan toplamak zor geliyorsa Swamp Attack v 2.1.5 Android Hile MOD APK ile oyun içi satın almalara gerek duymayacaksın. APK modu ile hileli paralar, sınırsız iksirler alman mümkün olacak.

Oyun içinde yaşanılan maddi sıkıntılar oyun zevkini düşürüyorsa çözümünü hileli APK ile bulabilirsiniz. İstediğiniz silahları alabilir, tehlikeli yaratıkları bir bir öldürebilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde level atlamak da mümkün olacaktır.

Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla oynama fırsatı sunulan oyunda heyecanı daha fazla arttırabilirsiniz.

83 kez indirildi