Total Video Converter

Total Video Converter

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
264 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Total Video Converter, Windows için Video Formatlarını Dönüştürücü Program. Birçok video formatını birbiri arasında kolayca dönüştürmenize imkan sağlayan gelişmiş format dönüştürme programıdır.

Dönüşüm dendiğinde akıla ilk gelen ve en kullanışlı dönüşüm programıdır. Bugün internet üzerinde kullanılan en başarılı ve kaliteli dosya formatlarını destekleyerek sürdürülmektedir. İşlemlerinizi süratle gerçekleştirebilmesinin sebebi dönüşüm özelliğinin gücüdür.

Tüm video dosyalarınız istediğiniz an ses dosyasına veya cep telefonuna uygun mobil video formatına dönüştürebilirsiniz. Görüntülü ses dosyası olarak adlandırılan video dosyaları MP4, 3GP, MPEG4, AMR, DIVX, XVID gibi formatlara dönüştürülebilir. Total Video Converter onlarca farklı formatta bulunan video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürebilir.

Özellikle başarıyla desteklediği video formatlarından bazıları DV, GIF, DIVX, MPEG1, Game Psp, MPEG4, Apple Quicktime’dır. Daha saymayı atladığımız birçok video uzantısına da başarıyla destek veren bu programın desteklediği ses formatları ise; MPEG Audio, AC3, MS WMA – WAV dır.

En önemli ses dosyaları olan ve yaygınca karşılaşılan mp3 ve mp4 formatı da bu çeviri programına uygundur. Interplay MVE, Sega, Playstation STR, EA Games oyunları, Jedi Knight, Quake gibi uzantılı oyun dosyalarını da destekler. Total Video Converter video biçimini değiştirme alanında size kökten ve başarılı çözüm olarak sunulmuş bir programdır.

Son zamanların harika programı olarak nitelendiren Total Video programı tüm dosyaları bir diğer dosyaya çevirme potansiyeline sahip iken; ses ve video birleştirme özelliği ile de dikkat çeker. Birleştirebildiği tüm ses ve video dosyalarını tekrardan ayrıştırabilir ve farklı bağlantılı dosyaları youtube formatına çevire bilmektedir.

264 kez indirildi