uTorrent

uTorrent

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
234 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir uTorrent, Windows için Torrent Dosya İndirme Programı. Torrent üzerinde paylaşılmış olan dosyaları bilgisayarınıza indirmek veya yeni dosyalar paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Bir çeşit indirme dosyası olan torrent ile müzik, program, film, oyun ve benzeri uygulamalar indirilebilinir. Birçok programlar özellikle de yasal olmayan bir takım dosyalar indirilirken çeşitli zorluklar çıkabilir. Buna karşılık geliştirilmiş olan torrent uzantısı ile rahat dosya indirilmesi mümkün olmaktadır.

Sistem şu şekilde işlemektedir. Öncelikle istenen filmin, şarkının, dosyanın torrent uzantılı dosyası internetten bulunur. Daha sonra da uTorrent programı kullanılarak bu dosya bilgisayara pratik bir şekilde indirilir.

uTorrent mantıken bir bilgisayardan diğerine dosya indirimi şeklinde çalışmaktadır. Ancak sizin torrent aktarımınız tamamlandıktan sonra başka bilgisayarlara dosyanın aktarımı başlayacaktır.

Torrent dosyalarının aktarımını ve kullanımını son derece hızlı ve sorunsuz yapan bir programdır. Üstelik de ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Torrent, Türkiye’de çok fazla kullanılmamaktadır. Bu nedenle özellikle filmlerin Türkçe dublajlısını ya da Türkçe müzikleri bulmak zor olabilir.

uTorrent sayesinde çok daha hızlı bir aktarma ve aynı anda birden fazla torrent dosyasının indirimi de mümkün olmaktadır. Türkçe seçeneği ile yükleyip kullanabilirisiniz. Bunun için seçeneklerden bu doğrultuda seçimlerinizi yapmanız gerekecektir.

Az yer kaplayıp, süratli indirme özelliklerinden ötürü cazip bir uygulama olan uTorrent ile tüm torrent dosyalarını hızla yükleyip izlemeniz mümkün olacaktır. Ayrıca program ile birlikte sunulan ön izleme imkânı ile filmleri indirme devam ederken izleme şansınız olmaktadır.

234 kez indirildi

uTorrent Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Diğer torrent üzerinden dosya indirme programlarına nazaran çok daha hızlı!