VDownloader

VDownloader

LisansDeneme
Dil
Dosya Boyutu31.2 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Hemen indir (31.2 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
326 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir VDownloader, Windows için Ücretsiz Video İndirme Programı. Sık kullanılan video siteleri üzerinde bulunan videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz ve formatını dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

VDownloader ücretsiz bir video indirme aracıdır.Facebook, Blip.tv, MegaVideo, Veoh, Vimeo, Metacafe, DailyMotion, Google Video, Yahoo Video, Break gibi sitelerden video indirmeye yaramaktadır. Aynı zamanda istenen video sosyal ortamlarda da paylaşılabilir.

Basit bir tarayıcı ara yüze sahip program ile videoları indirmeden de video sitelerinde dolaşarak istenilen videolar seyredilebilir ya da web de dolaşma imkânı da verir. Video bilgilerine kolayca ulaşım imkânıyla çok tercih edilen bir program olan VDownloader ile videoları indirdikten sonra format dönüştürme işlemi de yapılabilir.

VDownloader ile genelde bildiğimiz en büyük video paylaşım sitelerinde kullanılan FLV dosyalarını oynatabilmek kolaydır. FLV oynatıcı mevcut olduğundan bu dosyalar program üzerinden oynatılabilir. Videolar indirilirken format dönüştürme yapılabilir. Bunun için video adresi ana menüdeki “Video URL “ satırına kopyalanır.

Download denildiğinde video dosyasının biçimini seçmek için seçeneklere ve tercihlere gelinir ve oradan genel sekmesinden video ayarlarına geçilip biçim seçilir. Örneğin: AVİ gibi. Sonra dosya indirilir. AVI, MP3, MP4, FLV, DVD, VCD, SVCD formatında dosyalar kaydedilebilir. Son eklenen sürümlerde desteklenen biçimler ve video indirilebilecek siteler arttırılmıştır.

VDownloader toplu dosya indirme ve proxy desteği de vermektedir. Kendiliğinden link alabilmektedir. Videoların ses kısmını alarak sadece ses kaydı kaydedebilir.

VDownloader widows mobile telefonlar, Iphone ve İpod ya da android cihazlara dosya transfer imkânı da vermektedir. Kolay, hızlı kullanımı ve bir sürü işlem yapmadan direk videoyu indirmesiyle dikkat çeken bir programdır.

326 kez indirildi