VideoGet

VideoGet

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.4 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 ay önce
223 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir VideoGet, Windows için Hızlı Video İndirme Programı. Video izleme siteleri üzerinde bulunan beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza hızlıca indirmek için kullanabileceğiniz başaralı bir programdır.

Birçoğumuz internet başında boş zamanımızı değerlendirirken tercih ettiğimiz kategoride birçok video izleyerek zaman geçiririz. Ve eskiye oranla online video izlenimi başarılan siteler fazlasıyla arttı ve hepsine de rağbet vardır. Seyretmek haricinde istenilen videoyu bilgisayara indirmeye o an izin veren çok fazla bir video sitesi yok. Fakat bu eşsiz program Videoget; çalışma gayesi ve kurulum düzeneği ile tüm web sitelerinden arzu edilen videoları direk indirme olasılığı tanır.

Bir veya daha fazla bölümlü videolar başarılı bir şekilde indirilir. Biçiminde sıkıntı olduğu fark edilen her dosya bilgisayar belleğine alındığı gibi; otomatikman video dosyası olarak biçimlendirilir. Bugün web siteleri içerisinde 900 adete yakını video paylaşım sitesi olarak bulunmaktadır.

Bu sitelerin hepsinden gönül rahatlığıyla, farklı bir yazılım içermeyen videolar indirebilirsiniz. Videoget desteklenmeyen FLV dosya biçimlerini dahi MP3-3gp-FLV-WMV-MP4-AVI-MPEG1/2 olarak formatlayarak bu dosya biçimlerine dönüştürür. En kaliteli ve seçkin video paylaşım sitelerinden olan Google Video, Yahoo Video, Myspace, DailyMotion, Uploaded. tv gibi sitelerde de beğenilen tüm videoların biçimini değiştirerek belleğe almak çocuk oyuncağıdır.

Kurulumu gerçekleştikten sonra karşınıza çıkan ara yüz sayesinde video indirme işlemini gerçekleştirirsiniz. Videoget programı sayesinde en eğlenceli videoları bilgisayarınıza indirip internete bağlı değilken de tadını çıkarabilirsiniz.

Başta çizgi film, müzik ve eğitim videoları gibi dosyaların linkini programınıza yapıştırarak indirme işleminizi gerçekleştirirsiniz. Bundan sonra bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedilen bu dosyalar sizin arzu ettiğiniz zamanda kullanım üzerine belleğe alınır.

223 kez indirildi