VirtualDub

VirtualDub

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
165 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir VirtualDub, Windows için Video Düzenleme Programı. Gelişmiş özellikleri ile video dosyalarını kesme, birleştirme, yazı ve logo ekleme gibi düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Hızla gelişen ve değişen teknoloji sayesinde kameralar hayatımızın her alanına girer bir hale geldiler. En kaliteli markaların profesyonel kameralarında tutun, cep telefonlarında yer alan kameralara kadar son derece kaliteli ve kullanışlı kamera teknolojileri ile birbirinden güzel video çekimleri yapabilmekteyiz.

Gerek cep telefonları gerekse kameralar ile çektiğimiz ister amatör ister profesyonel olsun birçok görüntü düzenleme gereksinimi duymaktadır. Video çekimi sırasında oluşan istenmeyen parçaların kesilmesinden tutun çeşitli düzenlemeler ile ilginç görüntüler yaratılmasına kadar her noktada video düzenleme programları kurtarıcı konumda yer almaktadırlar.

VirtualDub video düzenleme programı da bu konuda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Windows tabanlı işletim sistemleri için yaratılmış küçük boyutlu olmasına rağmen oldukça etkili bir video programıdır. Bu program ile videolarınızı kesebilir, birleştirebilir ve akıcı, kaliteli bir video elde edebilirsiniz. Avi dosyalar üzerinde çalışabileceğiniz bu program ile MPEG-1 formatı üzerinde de çalışma yapabilmeyi sağlamaktadır. Bunun yanında da BMP formatında ki videolarda da düzenleme yapabiliyorsunuz.

Kullanım kolaylığı ile karşımıza çıkan en iyi video programıdır. Videolarınıza müzik ekleme ve dilediğiniz şekilde kesme ve birleştirme imkânına sahipsiniz. Üstelik videoları istediğiniz formata da çevirebilirsiniz.

Videolarınızı sıkıştırarak daha az yer kaplamasını da sağlayabilirsiniz. VirtualDub programı tamamen ücretsiz olarak sunulmakta ve birbirinden güzel videolarınızı hazırlamanız için size hizmet etmektedir.

165 kez indirildi