VSO Downloader

VSO Downloader

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows 7
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir (25.5 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
92 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir VSO Downloader, Windows için Çevrimiçi Video İndirme Programı. En çok kullanılan video siteleri üzerindeki videoları bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

VSO Downloader tamamen ücretsizdir ve internetteki tüm sitelerdeki ses ve videoları kolaylıkla bilgisayarınıza otomatik olarak indirebileceğiniz çok kolay bir programdır. Türkçe dili sayesinde programın kurulumunu yaptıktan sonra kullanım konusunda hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Programı sayesinde aynı anda birçok video indirebilmeniz mümkün. Hatta indirdiğiniz videoların dosya biçimlerinide dönüştürebiliyorsunuz (AVI, XVid, H264, Mp4,Mpeg4) gibi farklı işlevlere çevirmeniz de mümkün bu program ile.

Programın en güzel özelliği, beğendiğiniz herhangi bir videonun veya sesin URL adresini kopyalamak zorunda kalmadan otomatik olarak indirebilme imkânı vermesi. Bunun yanında bir de indirdiğiniz videoyu HD olarak indirmesi ve evinizdeki bir DVD’de izleyebilmeniz gibi süper bir özelliği de var VSO-Downloader’in.

Siz sadece formatı belirliyorsunuz ve gerisini ona bırakıyorsunuz. İstediğiniz video veya ses dosyası en hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayarınıza indiriliyor. VSO Downloader, internetteki tüm sitelerde Dailymotion, Myspace, Google, Facebook gibi yüzlerce sitelerdeki videolar için kullanıma uygundur.

Siz internette dolaşırken ayrıca bir adres kopyalama ile uğraşmadan, program gezindiğiniz sayfalardaki videoları otomatik olarak tarar ve sizi yormadan kolay ve hızlı bir biçimde indirme özelliği sağlar. Ayrıca tüm tarayıcılar ile uyumlu çalışır ve ücretsizdir.

Hiçbir ücret ödemeden sadece birkaç saniyenizi ayırarak bu harika programı indirip, internet ortamında beğendiğiniz tüm videolara ve ses kayıtlarına zahmetsiz, kısa sürede ve keyifle sahip olabilirsiniz.

Video

92 kez indirildi