Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
220 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Windows Live Movie Maker, Windows için Video Oluşturma ve Film Düzenleme Editörü. Bilgisayarınızda bulunan resimlerden kısa videolar ve filmler oluşturabileceğiniz ayrıca film düzenleme işlevleride bulunan ücretsiz bir programdır.

Microsoft programlarının gelmiş geçmiş beklide en çok ilgi gören programlarının başında gelmektedir. Birçok diz üstü bilgisayarlarda ve masa üstü bilgisayarlarda kendiliğinden yüklü halde bulunduğu gibi farklı Windows programlarında da bulunmama ihtimali söz konusudur. Bulunmayan tüm bilgisayarlar için ücretsiz Windows live movie maker programları bulunmaktadır.

Film yapmanın ne denli kolay bir eylem olduğunu gözler önüne seren bu program sayesinde hem eğlenin hem de yaratıcılığınızın farkına varın. İhtiyacınız olan tek şey filminizi ne ile oluşturacağınızı planlamak. İsterken video, ister ses klibi, ister fotoğraf bu filmin senaristi ve yönetmeni sizsiniz. Başrol oyuncusu da siz olabilirsiniz. Bu film için hangi resimlerinizi ve dosyalarınızı kullanmaya karar verdiyseniz kaynaklarınızı hazırlamakla işe başlayabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker mevcut olan özel efekt ve temalar programın en tercih edilesi kabul görüldüğü özelliklerindendir. Sürükle- bırak yöntemini rahatlıkla program menüsünde uygulayabilirsiniz. Gerçek anlama en yakın realite de filmler oluşturmak için karar verdiğiniz resimleri film şeridinde bulunan sahne karelerine sürükleyip bırakın.

Sahne kareleri arasındaki geçiş efektlerini ve temalarını belirleyerek fotoğraflarınızı görsel şölene çevirebilirsiniz. Öyle ki görmek istediğiniz fotoğrafınızın ekranda kalış süresini uzatıp-kısaltma özelliğinden bile faydalanabilirsiniz. Arzunuz üzerine filme uygun bir de ses klibi ekleyerek profesyonelleştirdiğiniz filminiz gösterime hazır hale gelmiştir.

Movie Maker ile gerçekleştirdiğiniz bu filminizi dilerseniz tüm sevdiklerinizle paylaşmak üzere sosyal ağ ve paylaşım sitenizde paylaşabilirsiniz.

220 kez indirildi