Wolfteam

Wolfteam

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
352 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Wolfteam, Windows için Kurt Savaş Oyunu. Mavi ve kırmızı olmak üzere iki takım ile oynanan oyunda karşı takımdaki kurtları vurarak bölümleri kazanmanız gerekiyor.

Wolfteam oyun oynamaya severler için muhteşem bir programdır. Genellikle erkeklerin tercih ettiği bir oyundur. Oyunun hikâyesinde atletle ve paralı askerler bulunmaktadır. Askerleri yönetmeyi sevenler için çok güzel bir oyundur. Aksiyon ve macera dolu anlar yaşayacaksınız. Bu oyunu oynayanlar gerçek bir şeylere dokunduğuna inanacaklar. Saatlerce av peşinde koşabileceksiniz. Sürekli olarak bir Fransız ordusu ile savaşan bir gruptur.

Oynarken gerçek insanlar ile savaştığınıza inanacaksınız. Çünkü inanılmaz bir oyundur. Sürekli savaşan, mücadele eden bir topluluktur. Cinayetler işleyen kendilerini korumak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bir oyundan çok daha fazlasını bulmak isteyenler için tercih edilecektir. Saatlerce bıkmadan savaşacaksınız.

Mücadele etmeyi severler için inanılmaz bir programdır. Wolfteam sayesinde gerçek bir oyun oynamanın keyfine varacaksınız. Gerçek hayatta bir savaş ve mücadele gibi hissettirmektedir. Kesinlikle erkeklerin vazgeçilmezi olacaktır. Şimdi bu oyunu indir hemen başlayabilirsiniz. Aksiyon, gerilim, mücadele dolu bir savaş beklemektedir. Bu oyunu indirenler çok şanslıdır. Maceranın zirvesini yaşayacaksınız.

Wolfteam ile Fransız ordusu ile kıyası bir mücadele içindedirler. Üyeleri Fransız ordusunun sürekli saldırılarına karşı yılmadan savaşmaktadırlar. Bu programı indirerek sizde Fransızlara karşı devamlı savaşacaksınız. Hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Gerilim dolu dakikalar geçireceksiniz.

352 kez indirildi

Wolfteam Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    İlk çıktığı günden beri sürekli yenilenen haritaları ile sadık oyuncu kitlesini tatmin etmeyi başarıyor!