Wonder Zoo Animal Rescue Full Mod Hile Türkçe 1.6.1 Apk indir

Wonder Zoo Animal Rescue Full Mod Hile Türkçe 1.6.1 Apk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
86 kez indirildi

Puanlama

12345
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wonder Zoo Animal Rescue Full Mod Hile Türkçe 1.6.1 Apk indir

Hayvanlara karşı özel ilgisi olanlar için Wonder Zoo Animal Rescue oyunu en iyi oyunlardan birisi sayılabilirsiniz. Oyunun adının Türkçeye çevrilmesinden de anlaşılacağı üzere bu oyunda amacınız hayvanları kurtarmaktır. Peki, neye veya kime karşı? İşte sorularınızın cevapları yazımızda sizleri bekliyor.

Avcılardan Kurtarın

Oyun kurgusunda yer alan bir avcı ile uşağı hayvanları ailelerinden çalmaktadır. Siz ise bu durum karşısında harekete geçip vahşi doğaya girerek bu hayvanları kurtarmalısınız. Bu sayede hayvanların ailelerine yeniden kavuşmalarını da sağlayabileceksiniz. Hayvanları kurtardıktan sonra onları hayvanat bahçesinin içerisine getirecek ve bakımlarını sağlayacaksınız. Bunun için de profesyonel bir ekibe ihtiyacınız bulunmaktadır.

Farklı Haritalar

Oyun içerisinde birbirinden farklı haritalar sizleri beklemektedir. Wonder Zoo Animal Rescue oyununda dağlık, ormanlık, otlak veya kutup gibi farklı haritalar içerisinde hayvanları koruma görevlerini yerine getireceksiniz.

Ayrıca sadece hayvanları kaçak avcının elinden kurtarmakla kalmayacak aynı zamanda hayvanat bahçenizi de geliştirme imkânı elde edebileceksiniz. Bu kapsamda çeşitli sosyal tesisler inşa edebilecek ya da hayvan sayısını artırabileceksiniz. Daha da büyüteceğiniz hayvanat bahçesinde daha fazla hayvan barındırmanız da mümkün olacaktır.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Bu oyun içerisinde sizler de kendinizi gerçek bir safarinin içerisindeymiş gibi hissedeceksiniz. Her ne kadar çizgi karakterler olsa da gerçeğe bir hayli yakın olması sayesinde hiç sorun yaşamayacaksınız. Seslerin de güzel bir şekilde entegre edilmiş olması sayesinde sizler de deneyiminizi çok daha ileri seviyelere taşıyabileceksiniz.

Ancak oyunda daha fazla ileri gitmek için sanal paraya ihtiyacınız olacaktır. Zira hayvanat bahçesini büyütmek, restoranlar yapmak ve daha pek çok şey için para gereklidir. Bu parayı normal yollardan elde etmeniz ise neredeyse imkansızdır. İşte bu sebeple yapmanız gereken ise Wonder Zoo Animal Rescue Full Mod Hile Türkçe 1.6.1 Apk indir seçeneğini kullanarak kısa yoldan para toplamaktır. Böylelikle oyunu en uç sınırlarda oynayabilmeniz de mümkün olacaktır. Dolayısıyla uzun süreler boyunca para için beklemek zorunda da kalmayacaksınız. Bu oyunu her yaştan kimsenin oynayabileceğini de ifade etmek isteriz.

86 kez indirildi