World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
46 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz adlı oyun Kıbrıslı WarGaming adlı şirket tarafından 2010 yılının 12 ağustos günü ilk kez yayınlanan tank savaşı içerikli ve 20 yüzyılın ortalarındaki zırhlı birlik Savaşları ile alakalı takım halinde oynanan multiplayer online oyun olarak dikkatleri çekmiştir.

World of Tanks Blitz oyunu ilk olarak iPad ve iPhone cihazlarına uyumlu olarak çalışan bir oyun iken daha sonra oyunun yoğun ilgi görmesi ve dünya çapında bir popülariteye kavuşmasının ardından android telefon ve cihazlar için uyumlu versiyonu piyasaya sürülmüştür. Bilgisayar versiyonu da aşırı ilgi gösterilen oyun iPad ve iPhone cihazlarda bilgisayara göre daha zor bir şekilde kontrol edilmektedir. Buna rağmen oyun sürekli oynayan kişiler bir süre sonra bu duruma alışkanlık göstererek oyunu daha profesyonel bir şekilde oynamaktadır. Bu süre zarfında kullanıcıların oyuna alışma sürecini atla firmalarının ardından kıran kırana ve oldukça zevkli oyunlar meydana gelmektedir.

 

World of Tanks Blitz Detayları

Online olarak multiplayer destekli savaş oyunu oynama imkanı veren World of Tanks Blitz adlı oyunda 7’şer kişiden oluşan iki takımın kıyasıya rekabet ile birbirleriyle savaşmasını dahil olmanızı imkan sağlıyor. Ayrıca oyun oynadıkça ve seviye ilerledikçe sahip olunan tankın upgrade edilerek değiştirilmesi ve geliştirilmesi de oyunun özellikleri arasında yer alıyor. Cep telefonunda olmasına rağmen grafik yönünden mükemmel bir yapıya sahip olan oyun aynı zamanda birbirinden farklı eş zamanlı verilerini size aktarıyor.

 

World of Tanks Blitz Hakkında

Strateji oyunlarında merakınız varsa ve hele hele online strateji oyunlarına daha çok ilgi duyuyorsanız bu oyun sizin için kusursuz olarak tasarlanmış en iyi oyun olabilir. Multiplayer desteği ile birden fazla kişinin aynı anda bağlanmasına imkan tanıyan bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilir ve birlikte seviye atlayabilirsiniz. World of Tanks Blitz oyunu ile ilgili rastgele kullanıcılar ile takım oluşturup oynayabileceğiniz gibi kendi arkadaş grubunuz tarafından oluşturulan bir takım ile mücadele vermeye ve oyundan zevk almaya devam edebilirsiniz. Eğer anlattığımız konular ilginizi çekti ise vakit kaybetmeden World of tank Blitz oyunu için mevcut APK dosyasını indirerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

46 kez indirildi