Zuma Deluxe

Zuma Deluxe

LisansDeneme
Dil
Dosya Boyutu6.1 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
347 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Zuma Deluxe, Windows için Gelişmiş Zuma Oyunu. Bulunduğunuz nokta etrafında dönen renkli topları aynı renkte üçlü grup oluşturarak patlatmanız gereken eğlenceli bir zuma oyunudur.

Bağımlılık yaratacak kadar güzel ve saatlerce vakit geçirecek kadar sürükleyici bu oyunun dünya üzerinde milyonlarca indirilmesi boşuna değildir. Zuma Deluxe ilk çıktığı günden bu yana hemen hemen adını duymayan kalmamıştır. Bilgisayar oyunlarından hoşlananların mutlaka bilgisin olduğu bu oyun tapınaklarda başlayıp tapınaklarda bitmektedir.

Oyununun piyasaya çıkışından itibaren yakaladığı büyük başarı, benzerlerinin birbiri ardına oyun dünyasına çıkmaya başlamasından bellidir. En temel görev olarak sıralı halde giden topları ve bu renkli topları iten şeyleri kurbağanın ağzından çıkan toplarla vurulması şeklindedir. Birbiri ardına gelen top dizilerinden 3 ve daha fazlasını vurarak yok edebileceğiniz topları, şayet zamanında durduramazsanız kötü tapınak bekçisi tarafından bir canının gidiyor.

Gittikçe zorlaşan ve ekranda engellerin arkasından giden topları vurmak kolay olmamaktadır. Bölümleri geçtikçe artan puanlarla rekorlar kırmanız içten bile değil. Gerçek bir bağımlılık yaratan oyun için özellikle çocukların ebeveynleri tarafından kontrol edilmesi şarttır. Oyundaki görsellik ve 3D tasarım göz dolduruyor. Oyun piyasaya ilk kez çıktığında hayranlık dolu saatler de başlamış oldu. Yapılan yorumlara bakıldığında oyunun ne kadar çok sevildiği de anlaşılmış olur.

Zuma Deluxe popülaritesini hiç kaybetmeden ilk çıkışından bu yana yükselişini sürdürmektedir. Şiddetin, nefret, öfke gibi olumsuz unsurları barındırmayan bu oyunu kontrollü bir şekilde hem büyükler hem de küçükler oynayabilir. Yeni versiyonları altında çok farklı benzer oyunlar çıkmıştır.

347 kez indirildi